Svatsumløpet 2017       6-spann     Klubbmesterskap    
Plass           stopp 2:00     Værskei  
nr   NAVN   SRART KL Inn Nysetra anvendt tid Tidsutgjevning Ut Nysetra MÅL KL ANVENDT TID
1   Claus H.Grennes   10:11:00 11:47:00 01:36:00 00:29:00 14:16:00 16:02:00 01:46:00
2   Torvild Dahlen   10:08:00 11:42:00 01:34:00 00:32:00 14:14:00 16:07:00 01:53:00
3   Elisabet Edland   10:00:00 11:38:00 01:38:00 00:40:00 14:18:00 16:08:00 01:50:00
4   Mona Kolstad   10:12:00 11:53:00 01:41:00 00:28:00 14:21:00 16:22:00 02:01:00
5   Tonje Buljo   10:10:00 11:56:00 01:46:00 00:30:00 14:26:00 16:32:00 02:06:00
6   Bjørn Kaltenborn   10:03:00 11:50:00 01:47:00 00:37:00 14:27:00 16:38:00 02:11:00
6   Marte Tidemand Johansen   10:05:00 12:04:00 01:59:00 00:35:00 14:39:00 16:50:00 02:11:00
7   Per Olav Gausereide   10:01:00 11:48:00 01:47:00 00:39:00 14:27:00 16:41:00 02:14:00
8   Jørgen Vogt   10:02:00 11:48:00 01:46:00 00:38:00 14:26:00 16:41:00 02:15:00
9   Tormod Andersen   10:09:00 11:56:00 01:47:00 00:31:00 14:27:00 16:47:00 02:20:00
10   Heidi Kaltenborn   10:04:00 12:11:00 02:07:00 00:36:00 14:47:00 17:08:00 02:21:00
11   Stig Helton   10:07:00 12:12:00 02:05:00 00:33:00 14:45:00 17:09:00 02:24:00
12   Anna Steffensen   10:16:00 12:31:00 02:15:00 00:24:00 14:55:00 17:19:00 02:24:00
13   Ole Einar Steffensen   10:15:00 12:30:00 02:15:00 00:25:00 14:55:00 17:20:00 02:25:00
14   Bjørnar Kruse   10:13:00 12:16:00 02:03:00 00:27:00 14:43:00 17:13:00 02:30:00
15   Kjersti Elton   10:14:00 12:17:00 02:03:00 00:26:00 14:43:00 17:19:00 02:36:00
16   Janne Rosenlind   10:06:00 12:14:00 02:08:00 00:34:00 14:48:00 17:29:00 02:41:00
                     
                     
                     
                     
                     
                     
  Svatsumløpet 2017       Fristil     Klubbmesterskap    
            stopp 2:00     Værskei  
Plassering   NAVN   SRART KL Inn Nysetra anvendt tid Tidsutgjevning Ut Nysetra MÅL KL ANVENDT TID
1   Hege Hodnesdal   10:33:00 11:50:00 01:17:00 00:12:00 14:02:00 15:33:00 01:31:00
2   Stein Kampesveen   10:34:00 12:10:00 01:36:00 00:11:00 14:21:00 16:25:00 02:04:00
3   Runa Steffensen   10:38:00 13:14:00 02:36:00 00:10:00 15:24:00 17:58:00 02:34:00
4   Ingrid Steffensen   10:39:00 13:14:00 02:35:00 00:09:00 15:24:00 17:59:00 02:35:00
4   Jorun Steffensen   10:40:00 13:14:00 02:34:00 00:08:00 15:23:00 17:58:00 02:35:00
5   Marie Steffensen   10:41:00 13:15:00 02:34:00 00:07:00 15:22:00 17:59:00 02:37:00
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
  Svastomløprt 2017       Junior     Klubbmesterskap    
            stopp 2:00     Værskei  
Plassering   NAVN   SRART KL Inn Nysetra anvendt tid Tidsutgjevning Ut Nysetra MÅL KL ANVENDT TID
2   Marius Andersen   10:30:00 11:54:00 01:24:00 00:06:00 13:59:00 15:39:00 01:40:00
3   Tobias Odberg   10:31:00 11:54:00 01:23:00 00:05:00 13:59:00 15:41:00 01:42:00
6   Ida Bergom Larsen   10:32:00 12:10:00 01:38:00 00:04:00 14:14:00 16:05:00 01:51:00
4   Amund Ørslien   10:35:00 12:09:00 01:34:00 00:03:00 14:12:00 15:55:00 01:43:00
5   Mikkel Korpela   10:36:00 12:05:00 01:29:00 00:02:00 14:02:00 15:50:00 01:48:00
1   Aurora Aasvestad   10:37:00 11:59:00 01:22:00 00:01:00 14:01:00 15:33:00 01:32:00