Raskeste Spann under: 2:25:00 Åpen Klasse

 Tid  
1997 Harald Andersen 02:16:57  
  Robert Sørli 02:23:13  
2001 Petter Swift 02:17:20  
  Bjørn Haugbjør 02:17:25  
  Robert Sørli 02:17:30  
  Kjetil Backen 02:18:30  
  Tore Bergeby 02:21:45  
  Øyvind Johansen 02:22:10  
  Bjørnar Andersen 02:25:10  
2005 Bjørnar Andersen 02:19:21  
  Terje Svendsrud 02:22:10  
  Ronny Frydenlund 02:23:13  
2006 Terje Svendsrud 02:22:05  
  Thomas Werner 02:25:16  



 

Raskeste Spann under 2.35.00 8 Spann Klasse

 Tid  
1997 Bjørn Haugbjør 02:35:24  
2001 Alf P Pedersen 02:26:40  
  Tore Bjørkdal 02:30:15  
  Terje Svendsrud 02:34:35  
2004 Terje Mathisen 02:30:40  
2005 Cris Grum 02:31:03  
  Roy Storli 02:33:41  
  Robert Nilsen 02:34:00  
2014 Joackim Knutson 02:29:00  




Vinnere 1994 -2018

 År      Tid  Antall Startende
1994 Roger Leregaard 02:40:05 10
1995 Avlyst pga   snømangel    
1996 ingen res.  Liste   4
1998 Harald Andersen 02:28:32 11
1999 Petter Swift 03:38:50 5
2000 Robert Sørli 02:43:45 9
2002 ingen res.  Liste   13
2003 Eivind Flekstad 03:45:17 17
2004 Stein Håvard Fjestad 02:34:08 15
2007 Ralf Johannsen 02:27:50 32
2008 Benoit Gerard 02:31:10 28
2009 Cris Grum 03:35:00 22
2010 Sebastian P.Nilsen 02:52:23 21
2011 Bjørn Kaltenborn 02:26:00 25
2012 Ronny Frydenlund 02:38:31 23
2013 Ronny Frydenlund 02:44:00 16
2014 Joackim Knutson 02.29.00 10
2015 Avlyst pga   Snømangel    
2016  Ronny  Frydenlund 02:44:00   15
2017 Thorvild Dahlen 03.27.00 11
2018 Dagfinn Myklebust 02.30.00 9



Vinnere 1994-2018 8 spann Klasse

         Antall startende
1994 Harald Andersen 02:50:15 13
1995 Avlyst pga   Snømangel    
1996 ingen res.liste   13
1998 Terje Mathisen 02:46:39 11
1999 Svein Arild Danielsen 04:13:29 5
2000 Ole Jonny Dokken 02:58:20 12
2002 ingen res.liste     21
2003 Kjetil Teien 03:44:09 16
2006 Amanda Wiberg 02:55:40 16
2007 Amanda Wiberg 02:52:48 19
2008 Hans Petter Haugen 02:40:20 20
2009 Geir Wiik 03:39:00 21
2010 Børge Sagstad 02:56:00 16
2011 Benoit Gerard 02:39:00 18
2012 Thorvild Dahlen 03:04:14 15
2013 Thorvild Dahlen 03:01:00 29
2014 Lena Hagen 02.38.00 20
2015 Avlyst pga  Snømangel    
2016 Claus Grennes 03:03:00   19
2017 Claus Grennes 03.17.00 15
2018 Claus Grennes 02.47.00 8



GAUSDAL 5 MILA 2014 27.Desember Begrenset klasse
Plass St nr Fornavn Etternavn Klubb Start tid Mål Tot tid
1 26 Lena Hagen   11:18 13:56 02:38
2 13 Anders Lotterud   10:22 13:05 02:43
3 27 Torvild Dahlen   11:13 13:57 02:44
3 23 Solfrid Håkenstad   10:34 13:18 02:44
5 5 Jenny Kaltenborn   10:03 12:48 02:45
6 18 Hanne Berge   10:05 12:53 02:48
7 11 Anette Hekne   09:56 12:47 02:51
8 8 Helle Seiertun Bjerke   10:28 13:22 02:54
9 21 Keijo Korpela   10:26 13:22 02:56
10 14 Bjørn Bakkum   10:33 13:31 02:58
11 1 Jan Kåre Heiberg   10:23 13:22 02:59
12 7 Synne Seiertun Bjerke   10:08 13:08 03:00
12 22 Vidar Johansen   11:28 14:28 03:00
14 25 Janne Rosenlind   10:44 13:48 03:04
15 24 Eivind Christiansen   10:15 13:24 03:09
16 68 H.K Holtan   09:37 12:47 03:10
17 19 Anne Lene Antonsen   10:25 13:43 03:18
18 2 Linda Ruiter   10:35 14:01 03:26
19 3 Ole Einar Steffensen   09:46 13:34 03:48
20 4 Ingrid Steffensen   09:48 15:32 05:44

GAUSDAL 5 MILA 2014 27. Desember 2014 Åpen klasse
Plass St nr Fornavn Etternavn Klubb Start tid Mål Tot tid
1 9 Joacim Knutson   10:29 12:58 02:29
2 20 Geir Wiik   10:16 12:49 02:33
3 10 Emil Ramsdal   09:51 12:27 02:36
4 16 Pål Østmo   10:06 12:46 02:40
5 17 Lars Terje Larsen   10:30 13:11 02:41
6 6 Cris Grum   09:55 12:37 02:42
6 15 Tore Bergeby   10:19 13:01 02:42
8 12 Simen Bekken   09:25 12:13 02:48
9 73 Inger Marie Haaland   11:15 14:23 03:08
10 74 Arvid Mæland   11:15 14:22 03:07
GAUSDAL 5 MILA 2018 27. Desember 2018 Åpen klasse
Plass St nr Fornavn Etternavn Klubb Start tid Mål Tot tid
1 8 Dagfinn Myklebust Mesna thk 10:08 12:38 02:30
2 3 Thorvild Dahlen Bærum 09:57 12:37 02:40
3 12 Geir Wiik Hakadal 10:30 13:11 02:41
4 5 Bjørn Petter Kaltenborn GTHK 10:03 12:48 02:45
5 6 Virag Pacz Eszksk 10:03 12:51 02:48
6 1 Cris Grum Østre Mjøsen 09:58 12:50 02:52
7 11 Marius Søberg GTHK 10:13 13:24 03:11
8 7 Torbjørn Henriksen Hamar thk 10:29 14:03 03:34
9 2 Knut Hovet Nidaros 10:13 13:54 03:41

GAUSDAL 5 MILA 2018 27. Desember 2018 8 Spann klasse
Plass St nr Fornavn Etternavn Klubb Start tid Mål Tot tid
1 4 Claus Hanssen Grennes GTHK 09:54 12:41 02:47
2 15 Siri Christine Frdriksen Mesna THK 10:31 13:30 02:59
3 9 Atle Bjerke GTHK 10:09 13:18 03:09
4 10 Morten Rønseth Oslomarka 10:14 13:27 03:13
5 17 Rigmor Rønning Myrvang Rendalen 10:40 14:20 03:40
6 13 Pinja Korpela GTHK 10:39 14:22 03:43
7 14 Veronica Pedersen GTHK 10:39 14:24 03:45
8 19 Adrian Rønning Myrvang Rendalen 11:02 15:01 03:59
GAUSDAL 5 MILA 2017 27. Desember 2017 8 Spann klasse
Plass St nr Fornavn Etternavn Klubb Start tid Mål Tot tid
1 1 Claus Grennes   10:01 13:18 03:17
2 13 Dagfinn Myklebust   10:41 14:07 03:26
3 18 Jan Kåre Heiberg   10:26 14:01 03:35
4 15 Keijo Korpela   10:18 14:06 03:48
5 9 Siri Fredriksen   10:14 14:13 03:59
6 24 Kim Frode Nordsveen   11:04 15:04 04:00
7 22 Simen Bekken   11:02 15:05 04:03
8 8 Elllen Kristoffersen   10:04 14:13 04:09
9 31 Oda Elne Flekstad   11:14 15:24 04:10
10 17 Morten Rønneser   10:42 14:53 04:11
11 21 Lewis     11:02 15:27 04:25
12 12 Geir Wiik   10:11 14:44 04:33
13 16 Sebastian Barrault   10:31 15:29 04:58
14 2 Kjetil Bergheim   10:26 15:57 05:31
15 3 Knut Hovet   10:21 15:57 05:36

GAUSDAL 5 MILA 2017 27. Desember 2017 Åpen klasse
Plass St nr Fornavn Etternavn Klubb Start tid Mål Tot tid
1 20 Thorvild Dahlen   11:09 14:36 03:27
2 4 Kine Skaugen   10:12 13:44 03:32
3 25 Erik Rodesjø   11:09 14:52 03:43
3 7 Terje Svensrud   10:50 14:33 03:43
5 19 Anders Lotterud   11:12 15:06 03:54
6 6 Inge Bugge Knudsen   11:00 15:06 04:06
7 11 Lars Terje Larsen   10:17 14:29 04:12
8 14 Tormod Svensen   10:59 15:13 04:14
9 30 Marte Jørgensen   11:24 15:43 04:19
10 10 Bjørn Ødegård   10:21 14:43 04:22
11 23 Toni Hansen   11:03 15:45 04:42
  5 Svein Erik Solstad UTEN KJØRER 10:25 15:37